Aktuality

  • Aktuality
    JSME KONZULTANTI,
    KTEŘÍ PRO VÁS VŽDY NAJDOU ŘEŠENÍ.


Nejdůvěryhodnější značka

Stali jsme se odborným partnerem programu Nejdůvěryhodnější značky. První nezávislý projekt hodnocení značek, který vychází z hodnocení spotřebitelů, realizuje společnost Atoz. Více informací o něm najdete na www.duveryhodneznacky.cz.

Protože víme, že není jednoduché držet se na prvním místě, být leaderem a neustále se rozvíjet, věnuje společnost Spa4biz vítězi nejen šek v hodnotě 300.000,- Kč, ale nejúspěšnějšímu kandidátovi  zároveň rádi přispějeme i svou odbornou expertízou.

Case study v časopisu Zboží a prodej o úspěšnosti projektu Nákupního centra Fénix

Page

Brand Management

Ředitel společnosti spa4biz, Roman Spáčil, se vyjádřil k důležitosti strategické role značky.

Analýzy dat

Protože generické závěrečné zprávy výzkumů nám již nestačily a víme, že je potřeba jít více do hloubky a následně pak z dat vytěžit opravdové maximum, vytvořili jsme spolu s naším partnerem Data Breakers unikátní platformu pro zpracování a analýzu dat.

První aplikací bylo zpracování dat ze spotřebitelských výzkumů nákupních center. To umožnuje například vytvořit profily zákazníků, ty pak promítnout do spádové oblasti přes socio-demo data a zkombinovat to s příjmy v dané oblasti. Výsledkem je reálná segmentace cílových skupin. To samozřejmě výrazně pomáhá následně zlepšovat parametry nákupních center – foot fall, nákupní košík, frekvenci nákupů a konečně i obrat celého centra.

A půjdeme mnohem dál. A to všechno časově a finančně dostupně.

Posila týmu

Tým Spa4biz se opět rozrostl. Od října k nám nastoupila Zuzana Moudrá, která nyní zastává pozici konzultanta. Zuzana má dlouholeté zkušenosti s vedením globálních značek, jako například Bellinda, DIM, Wonderbra a další, které měla na starosti v rámci střední a východní Evropy. Její znalosti retailového prostředí, marketingu a zkušenosti s profesionalizací vedení brand managementu ve firmách, kde působila, ještě více prohloubí kvalitu těchto disciplín v naší poradenské společnosti. Ve spa4biz využije i své bohaté zkušenosti s výzkumy, a to zejména na přípravě platformy na analýzu dat, kterou připravujeme. Kromě výzkumů se Zuzana zapojila do projektů pro společnost Lasvit, pro niž Spa4biz tvoří strategii pro vstup do luxusního segmentu retailu.

Nové projekty

Page

Flagship Store Lasvit

Společnost Lasvit se rozhodla vstoupit do světa luxusních značek v segmentu B2C. Připravujeme první Flagship Store v Praze, vše do detailu a kompletně na klíč. Máme zodpovědnost za funkčnost, pojetí, zadání pro architekty, ale také provoz, personál či pojištění. Součástí naší úlohy je také návrh sortimentu a jeho cenová skladba.

100% outsourcing. Jak jednoduché!

Lasvit – vstup do světa luxusu

Pomáháme společnosti Lasvit při vstupu do světa luxusu. Společně rozvíjíme strategii, kterou jsme nazvali Road to Luxury. Prostý název, za kterým se skrývá obrovské množství sofistikované, koncepční a hlavně krásné práce.

Page

Spektrum

Page


NC Spektrum v Průhonicích má část nevyužívané kapacity s ohledem na lokalitu, kde se nachází a též strukturu zákazníků, která se v této lokalitě pohybuje. V průběhu podzimu se společně se CPI zaměřujeme na definici nového konceptu, který povede k vytěžení potenciálu činnosti tohoto centra.

Quadrio

Page


Přesto, že je Quadrio benjamínkem mezi nákupními centry, vždy je co zlepšovat. S vlastníkem objektu CPI hledáme cesty k doladění výkonnosti centra a nastavení konceptu.

Olympia Mladá Boleslav

Page


Centrum Olympia Mladá Boleslav je etablované centrum s velkou spádovou oblastí.  Majiteli centra CPI nyní pomáháme nabídku centra optimalizovat tak, aby i v budoucnu centrum vykazovalo stávající dobré výsledky.

Olympia Teplice

Page


V průběhu letošního podzimu hledáme společně s vlastníkem CPI cestu k efektivnímu fungování nákupního centra Olympia v Teplicích. Projekt zahrnuje vše od znalosti prostředí, určení zákaznické segmentace, tennant mixu až po nastavení efektivní marketingové komunikace.

Kontaktujte nás Contact us